Doação Ao BLOG

https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr" method="post" target="_top">pl.pires@bol.com.br">https://www.paypalobjects.com/pt_BR/BR/i/btn/btn_donateCC_LG.gif" border="0" name="submit" alt="PayPal - A maneira fácil e segura de enviar pagamentos online!">

quinta-feira, 23 de fevereiro de 2017

Estoniano: maamaksu vabastus vähki põdevate inimeste ja teiste ...: Olen huvitatud arve ümber maamaksu vabastuse vähki põdevate inimeste ja muid defekte.

2012. aastal ning Ylusoes 1 Prophecy: maamaksu vabastus vähki põdevate inimeste ja teiste ...: Olen huvitatud arve ümber maamaksu vabastuse vähki põdevate inimeste ja muid defekte. Seal projekti respe ...
http://www.oncoguia.org.br/
Patsiendi portaal vähk - Institute Oncoguia
Oncoguia Instituut on valitsusväline ja informatiivse ja interaktiivse portaali keskendunud elukvaliteeti vähihaigetele nende perekondadele ja üldsusele.
oncoguia.org.br
"Kui kohalik omavalitsus ei ole seda õigust, vajuta nõunikud, et teema käepärast ja vahel saab arutada. Mobiliseerib koos valitsusväliste organisatsioonide ja patsientide ühinguid. On vaja survet, "selgitab advokaat James Farina Matos, õigusliku instituudi direktor Oncoguia.
Oncoguia, üks portaali partnerid peksmist Vähk, on nimekiri omavalitsused juba annavad seda vabastust patsiendile. Vaata: RS.
Velha / RS Resort - seadus nr 1641/2010 - Vaba maamaksu inimesed HIV ja vähk.


San Migueli misjon / RS - seadus nr 1,985 / 2010 - Vaba pensionil maamaks, üle 60- ja inimesi tõsiste haigustega.Me peame aitama incampar see idee rahvaalgatuse meie linna.

Nenhum comentário:

Postar um comentário